Kategorie: Wszystkie | Aktualności | Wyprawy kolegów | Wyprawy wędkarskie
RSS
piątek, 20 lipca 2007
WWW.MOCZYKIJE.PL - NOWA, SUPER STRONA
Zapraszmy do odwiedzenia naszego nowego  wortalu wędkarskiego www.moczykije.pl. Wyprawy wędkarskie, opowiadania, metody i techniki, sprzęt, zanęty i przynęty, zdjęcia, filmy, felietony i reportaże to wszystko możecie tam znaleźć i jeszcze więcej.
Serdecznie ZAPRASZAMY!!!

Niezależny Wortal Wędkarski

 
Odwiedź nas, a niepożałujesz.
ZAPRASZAMY
poniedziałek, 05 marca 2007
Otwarcie sezonu 2007

W miniony weekend oficjalnie otworzyliśmy nowy sezon wędkarski. Celem naszej wyprawy była Regalica w Szczecinie pełna wygłodniałych płoci. Relację z wyprawy znajdziecie w zakładce Wyprawy wędkarskie.

poniedziałek, 19 lutego 2007
Nowy członek RADOS - TEAM

Podczas wielu naszych wypraw wędkarskich zdarzało się, że w pobliskich krzaczorach czaił się niejaki "ROMAN". W światku przestępczym znany był pod pseudonimem "KRWAWY ROMEK". Od jutra już będziemy bezpieczni gdyż przybędzie nam nowy członek ekipy. I nie będzie to człowiek tylko piesek rasy owczarek kaukazki. Piesek to może nieodpowiednie słowo bo jego waga osiągnie masę przekraczającą 100 kg. Tylko teraz mamy problem z uszyciem koszulki dla niego. ROMAN miej się na baczności bo piesek lubi sobie podjeść :)


                


piątek, 16 lutego 2007
Najlepszy Blog 2006 roku

Najlepszy blog 2006 rokuWczoraj zakończył się konkurs na "Najlepszy blog 2006 roku" i znowu kolejny sukces:) Pewne zwycięstwo!!! Nasz blog zdobył 41 % wszystkich głosów, wyprzedzając moje indie (32%) i art blog (7%). Tym razem startowaliśmy w kategorii blog osobisty. Niestety organizatorzy konkursu nie przewidzieli dla zwycięzców żadnych nagród, a szkoda bo miło byłoby otrzymać nawet jakiś mały, skromny upominek np. samochód albo ewentualnie laptopa:). W najbliższym czasie postaramy się na łamach naszej stronki zorganizować jakiś konkurs i wtedy napewno nie zabraknie nagród. 

środa, 14 lutego 2007
Koszulki RADOS-TEAM

Jak widzicie nasz blog wciąż się rozwija. Może w ostatnim czasie zaniedbalismy trochę kwestię wyjazdów wędkarskich ale już niedługo wiosna i napewno to nadrobimy. Zwłaszcza, że nasz "kolega po kiju" Dopek wraca na dobre do rodzinnego miasta Gorzowa Wlkp. Teraz już całą paczką będziemy, cześciej testować stare i nowe łowiska, a relacje z tych wypraw napewno umieścimy na łamach naszego bloga. Postanowiliśmy też wystartować w dwóch konkursach na Blogera 2006 roku. Jeden z nich już się zakończył (doszlismy do finałowej piątki), a drugi z nich wciąż trwa. Możecie na nas głosować tutaj. Głosowanie trwa do 15.02.2007 do godziny 22:35. W najbliższym czasie planujemy też ubrać nas w jakieś fajowe ciuszki dlatego zrobiliśmy kilka projektów koszulek. Zainteresowanych zakupem jednej z naszych koszulek proszę o kontakt. Numery GG znajdziecie na naszej stronce.

wzór 1        wzór 2        wzór 3        wzór 4

 
1 , 2
EMBED src="http://rados.blox.pl/resource/karp3.swf" quality=high bgcolor=#000000 WIDTH="150" HEIGHT="300" NAME="karp" ALIGN="" TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">
GALERIAKSIĘGA GOŚCI
Zobacz | Dopisz
kulashaker: 2502968
listonorz: 2746100
maacyy: 5378903
dopek: 2159011